Akademia Piłkarska Wilki Warszawa

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
TRENINGI
ZAPISY
OBOZY
ROZGRYWKI LIGOWE I TURNIEJE

Podsumowane sezonu AP Wilki Warszawa 2008

 
Zarówno jesienią jak i wiosną pierwsza drużyna miała przyjemność rozgrywać swoje mecze w bardzo wyrównanej 3 lidze mazowieckiej. Poziom meczów był zbliżony i o wyniku decydowały szczegóły. Jak to na początku, musieliśmy się lepiej poznać i zgrać. Mimo że zajęliśmy dwa razy przed ostatnie miejsce to jestem zadowolony z gry, ponieważ próbowaliśmy rozgrywać od bramki, grać od tylu nawet kosztem błędów i bramek. Wyniki w tej kategorii to sprawa drugorzędna i skupiamy się na graniu w piłkę. W minionym sezonie dużą uwagę skupiliśmy na doskonalenie umiejętności indywidualnych, grach w małych grupach oraz strefie mentalnie, ponieważ tutaj mamy duże braki. Na wiosnę dało się zauważyć jak w trudnych sytuacjach chłopcom brakowało pewności siebie i stres ich paraliżował. 
Druga drużyna wszystkie swoje mecze rozgrywała na Annopolu, gdzie mamy dobre warunki do gry w każdą porę roku. Tutaj z kolei poziom w lidze był zróżnicowany, od drużyn początkujących po zaawansowane, z którymi nie mieliśmy żadnych szans. Mimo wszystko chłopcy mieli dobry rok, w obu ligach byliśmy w środku tabeli i rozgrywaliśmy dobre mecze. Największym problemem jest brak komunikacji i szybkość reakcji, a największą zaletą jest nieustępliwość. Chłopcy nie raz pokazali, że mimo dużej porażki potrafili starać się do końca i w następnych meczach nie rozpamiętywać. Niestety w lidze wiosennej zaczęły się pojawiać braki kadrowe i musieliśmy się ratować chłopakami z młodszej grupy i z pierwszej drużyny. 
Niedługo wyruszamy na obóz gdzie czeka nas dużo ciężkiej pracy i dużo wiedzy do wchłonięcia, ponieważ od nowego sezonu będziemy grali już po "9" i na spalone. 
Za miniony sezon dziękuję chłopakom za zaangażowanie i liczę, że w nowym sezonie będzie jeszcze więcej emocji.