Akademia Piłkarska Wilki Warszawa

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
TRENINGI
ZAPISY
OBOZY
ROZGRYWKI LIGOWE I TURNIEJE

Podsumowane sezonu AP Wilki Warszawa 2010


Dzięki dobrej współpracy z trenerem Marcinem chłopcy mieli szansę na dodatkowe mecze w trakcie sezonu z naszym rocznikiem 2009 zarówno w połączonych siłach przeciwko innym drużynom, jak i w sparingach przeciwko sobie tocząc wyrównane pojedynki.
Głównym celem postawionym w tym sezonie przed chłopcami było płynne przejście z gry w formule 4 zawodników w polu + 1 bramkarz na system gry 6 + 1. Stąd też większość sparingów i liga na Annopolu były rozgrywane w tej formule. Podsumowaniem realizacji postawionych przed chłopcami założeń był udział w turnieju w Wiśle, gdzie zmierzyliśmy się z mocnymi drużynami z Polski i zagranicy.
Na plus oceniam zaangażowanie chłopców i rodziców pod kątem udziału w meczach i treningach. Rozegraliśmy całą masę meczów a rodzice stawali na wysokości zadania i wozili chłopców niemal po całym Mazowszu
:)
Największym minusem minionego sezonu uznaję okres zimowy, w którym nie udało się zorganizować „trzeciego” treningu dla chłopców. Również nie wszyscy mogli rozegrać tyle meczów ile by chcieli bo w pewnym momencie było więcej chętnych do gry niż ilość miejsc w dwóch zgłoszonych drużynach.
Przed nami jeszcze mnóstwo pracy i wiele elementów piłkarskiego rzemiosła do poprawy. Doświadczenia zebrane w sezonie 2018/2019 wykorzystamy do jeszcze lepszego przygotowania się do nowego sezonu. Treningi zaczynamy już od początku sierpnia a okres przygotowawczy zwieńczymy obozem letnim. Nie wiem jak zawodnicy ale ja już nie mogę się doczekać
:)