Akademia Piłkarska Wilki Warszawa

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
TRENINGI
ZAPISY
OBOZY
ROZGRYWKI LIGOWE I TURNIEJE

Podsumowanie letniego obozu w Rewalu

Oprócz dobrych warunków hotelowych, infrastruktury treningowej, bliskości morza oraz plaży, basenu na terenie ośrodka, super boiska w hotelu (tzw. klatka - sztuczne boisko ogrodzone z każdej strony siatką), trafiliśmy na słoneczną i bezdeszczową pogodę. Na obóz pojechało 99 zawodników z roczników 2006-2012, którzy zostali podzieleni według wieku na siedem grup treningowych. Opiekę nad nimi sprawowało siedmiu trenerów oraz trenerka. Każdej grupie dobraliśmy program treningowy odpowiedni dla danej kategorii wiekowej oraz umiejętności chłopców. Założyliśmy sobie, że wspólnym mianownikiem wszystkich treningów będzie praca nad sprawnością ogólną, zaś w pozostałych aspektach poszczególni trenerzy sami dobierali sobie treści, nad którymi pracowali. Oprócz treningów spędzaliśmy czas na plaży, na basenie, na wykładach taktycznych, czy też pracując nad sferą mentalną.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim rodzicom za to, że po raz kolejny nam zaufaliście i wysłaliście swoje Skarby na obóz AP Wilki Warszawa. Liczymy na to, że w takim samym lub większym składzie spotkamy się na naszych kolejnych obozach. Najbliższy wyjazd planujemy w okresie zimowym. Niedługo pojawi się informacja na temat zimowego zgrupowania. W tym roku znaleźliśmy miejsce świetne do treningów, jak i atrakcyjne pod względem spędzania czasu wolnego.

Jednak największe podziękowania i wyrazy uznania należy skierować pod adresem naszych młodych piłkarzy! Za zaangażowanie, za hektolitry wylanego potu, za zbieranie nowych doświadczeń oraz za masę uśmiechów i świetną wspólną zabawę!!

Pozdrawiamy

Trenerzy AP Wilki Warszawa