Akademia Piłkarska Wilki Warszawa

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
TRENINGI
ZAPISY
OBOZY
ROZGRYWKI LIGOWE I TURNIEJE

Impreza mikołajowa na zakończenie roku 2019

W niedzielę 22 grudnia odbył się nasz coroczny turniej świąteczny, podsumowujący cały mijający rok. Była to świetna okazja do integracji z kolegami i do spotkania ze wszystkimi trenerami.
Rano na parkiecie hali przy ul. Deotymy pojawili się nasi najmłodsi – dzieci z rocznika 2013 i młodsze. Dla niektórych było to tak przejmujące wydarzenie, że nawet nie odważyli się wejść na parkiet. Były emocje, była zabawa. Całej grupie wręczono medale – ich pierwsze, więc najcenniejsze ?.
W drugiej grupie stawił się rocznik 2012. Zgłosiło się ponad 40 chłopców. Zostali podzieleni na 6 drużyn, według lokalizacji, w jakich trenują. Rywalizacja była zacięta. Trener Łukasz nie wszystkich chłopców zna tak samo dobrze. Nagrodził dwóch, którzy wyróżniają się chęcią do gry – m.in. zgłaszali się na dodatkowe mecze. Są to: Wiktor Tomnicki i Karol Kras. Brawo!
O 15.00 na parkiet weszła liczna grupa chłopców 2009, 2010 i 2011. Grali rocznikami, przy czym 2010 i 2011 mieli po dwie drużyny (według lokalizacji). Brawa należą się najmłodszym. Zagrali bardzo ambitnie i walecznie. W meczu z kolegami o dwa lata starszymi, odważnie stawili im czoła. Najstarsi wygrali w tej grupie, ale nie bez przeszkód. Musieli zadowolić się dwoma remisami z młodszymi kolegami. Za mądrą grę podczas turnieju wyróżniony został Wojtek Papiernik (2010). Za całoroczną, rzetelną pracę: Damian Sadowski (2010), Szymon Mikołajczyk i Jurek Gruszczyński (2011). Gratulacje!
W ostatniej grupie stawiła się nasza młodzież. Utworzono drużyny roczników 2006, 2007 i dwie drużyny z rocznika 2008. Wygrały Wilki 2007, którym na koniec przyszło się zmierzyć z drużyną ... złożoną z naszych trenerów. Żadnych forów nie było i z tarczą z parkietu zeszli trenerzy. Za turniejową grę trenerzy wyróżnili Franka Banasia (2009, trenujący z 2008), a za cały rok: Marcusa Witkowskiego (2008) i Antka Szołajskiego (2006) – obu za bardzo pozytywne nastawienie i koleżeńskość. W roczniku 2007 przyznano aż 3 wyróżnienia: Adrian Płachta – za najlepszą frekwencję na treningach, Olek Prusik – za „serce do piłki” i pozytywne nastawienie oraz Jeremi Samela – za piłkarskie umiejętności ?
Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom dziękujemy za udział w turnieju i wspólną zabawę!!! Chcemy tworzyć akademię, gdzie wszyscy chłopcy się znają, szanują i wzajemnie wspierają, a takie wydarzenia doskonale służą naszej integracji ?.