Akademia Piłkarska Wilki Warszawa

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
TRENINGI
ZAPISY
OBOZY
ROZGRYWKI LIGOWE I TURNIEJE

AP Wilki Warszawa - zakończenie sezonu 2019/2020

2. Obóz wyjazdowy zgodnie z planem. W tym tygodniu mamy ostatni moment by się zapisać bądź dać informację o przetrzymaniu miejsca by zostawić sobie ewentualną możliwość wyjazdu.
3. Do treningów wracamy 27 lipca. Opłaty za sierpień podamy w połowie miesiąca lipca wraz z terminami treningów w sierpniu. W lipcu składka jest zawieszona, z wyjątkiem roczników 2006-2008 które zaczynają treningi 6 lipca. Wysokość opłaty trener Paweł Minginowicz przekazał na zebraniu oraz wysłał mailem.
Roczniki 2009 i młodsze w tym czasie mają obozy dochodzeniowe. 
4. Wraz z powrotem do szkoły planujemy powrót do harmonogramu sprzed przerwy spowodowanej epidemią. Dokładny grafik postaramy się przygotować w wakacje i jak najszybciej przesłać by każdy mógł sobie zaplanować przyszły rok szkolny.
5. Opłaty za mijający sezon - w miarę możliwości proszę o wpłaty składek za mijający sezon, mam na myśli osoby które mają zaległości. Udało się przetrwać okres kiedy cały sport był w zawieszeniu. W imieniu wszystkich trenerów chciałbym wszystkim podziękować za pomoc w tym trudnym okresie.