Akademia Piłkarska Wilki Warszawa

 Łukasz Mateńka

Trener żyjący piłką nożną, od 8 lat pracujący z dziećmi oraz młodzieżą. Uwielbiający pracę z młodymi piłkarzami, W pracy punktualny i zawsze przygotowany do zajęć, Podczas szkoleni skupia się nad wszystkimi aspektami związanymi z wyszkoleniem zawodnika kompletnego. W pracy trenerskiej najważniejszy jest dla niego wynik, którym jest wygrywanie pojedynków 1 x 1 w ataku i obronie, gra obiema nogami, wyrywanie pojedynków szybkościowych, wysoko celność podań, podnoszenie umiejętności koordynacyjnych itd,.Wygrana meczu za wszelką cenę go nie interesuje. Ukończył Polską Akademię Sportu (Instruktor Sportu – Piłka Nożna), Dyplom UEFA A – Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, Coerver Coach Training Clinic – tytuł Football Coach Assistant, uczestnik licznych kursokonferencji MZPN potwierdzonych certyfikatami. Doświadczenie trenerskie: 2010-2015 – Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego (rocznik U4, U5, U6, U7, U8, U9, U10) 2014 - 2015 RKS Sarmata Warszawa (rocznik 2006).2014-obecnie - Akademia Piłkarska Wilki Warszawa, 2016 - obecnie MKS Polonia II Warszawa rocznik 2005 

Motto ,,Dzień bez futbolu jest dniem straconym" Ernst Happel - trener austriacki

 

Łukasz Mateńka Ligitymacja Łukasz Mateńka Licencja 

Adam Kowalczyk

Adam Kowalczyk

Absolwent warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego z tytułem magistra. Trener II klasy piłki nożnej, który realizuje się zarówno w pracy z najmłodszymi adeptami piłki nożnej, jak i seniorami. Od dzieciństwa związany ze sportem, a szczególnie z piłką nożną. Swoje pierwsze kroki stawiał w takich klubach jak: Pilica Białobrzegi, czy Drukarz Warszawa. Pasjonat piłki nożnej, który uwielbia pracę z dziećmi.

Nieustannie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, które wzbogacają jego wiedzę pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Tytuł instruktora gimnastyki kompensacyjno-korekcyjnej oraz zdobyte umiejętności na kursie Coerver Coaching dają mu możliwość doboru odpowiednich ćwiczeń indywidualnie do każdego zawodnika.

Ambitny, rzetelny oraz odpowiedzialny ma na swoim koncie wiele osiągnięć zarówno z młodymi piłkarzami, jak i seniorami.

 

Adam Kowalczyk LigitymacjaAdam Kowalczyk Dyplom  Certyfikat Adam Kowalczyk

Paweł Dąbrowski

Zaangażowany i dający z siebie wszystko na treningach! Spokojem i opanowaniem, którego mu nie brakuje, zaraża swoich podopiecznych. Zwolennik systematyczności i stopniowania trudności w treningach. Stara się wpoić swoim podopiecznym, że radość z gry i dobra zabawa są ważniejsze od wyniku na boisku. Magister Wychowania Fizycznego pracujący w szkole podstawowej i technikum. 
Zawodnik Warszawskich klubów piłkarskich takich jak: Olimpia, Sagita, Sarmata, Grom.
Doświadczenie trenerskie zaczął zdobywać podczas pracy w gimnazjum z klasami piłkarskimi (2009-2011), najmłodszymi rocznikami (U7, U6, U5, U4) w Akademii FFA (2010-2014), jako II trener seniorów Hutnika Warszawa (2012-2013), II trener rocznika 98 Sarmaty Warszawa (2013-2015) oraz trener Sarmaty Warszawa rocznika 2007-2008 (2014-2015)

 

 

 

 

 

Yuriy Martynovych

Młody, ambitny trener który dopiero zaczyna swoją przygodę trenerską pod okiem starszych oraz doświadczonych kolegów. Jako że piłka zawsze była przy nim to jest zmotywowany do pracy i głodny wiedzy. Stara się wszczepić przyjemność z trenowania piłki nożnej. Doświadczenie czerpie od zimy 2015/2016 w AP Wilki,  kurs UEFA C, również kilkunastoletnia kariera zawodnika dużo pomaga w trenowaniu młodych piłkarzy.

 

 

 

 

 

Piotrek Klimek

Absolwent studiów licencjackich AWF w Warszawie na kierunku wychowanie fizyczny. W trakcie trwania studiów ukończył kurs trenerski organizowany przez MZPN - posiada dyplom trenera piłki nożnej klasy UEFA B. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, oprócz praktyk studenckich w szkole podstawowej i gimnazjum, zdobył w trakcie dwuletniej pracy w szkółce piłkarskiej Fun Football Academy (FFA).

Jako zawodnik reprezentował barwy KS Białołęka Warszawa w kategorii wiekowej junior starszy (rocznik 90). Prywatnie jeste fanem hiszpańskiej i polskiej ligi piłki nożnej oraz dokonań polskich skoczków narciarskich. Jest często określany mianem osoby "sportowo nadpobudliwej", ponieważ wolne chwile stara się wypełniać aktywnością fizyczną.

 

Marcin Wojciechowski

Młody trener z licencją UEFA C.
Swoją przygodę trenerską zaczął od naszej Akademii, zauważony przez trenera Pawła, któremu jest bardzo wdzięczny za odkrycie nowej drogi. Doświadczenie zbiera od sezonu 2016/2017.
W młodzieńczych latach sport w każdej postaci stanowił dla niego bardzo duże znaczenie, jednak piłka nożna jest jego największą pasja.
Sumienny, energiczny, zaangażowany i gotowy do zdobywania wiedzy w nowej dla niego funkcji trenerskiej przy boku doświadczonych kolegów z AP Wilki. 

 

 

 

 

Łukasz Sasin